DualSculpting - dlaczego podwójne naprawdę jest lepsze od pojedynczego

13 listopada 2020 Zabiegi

Dla osób próbujących pozbyć się kilku ostatnich uporczywych wybrzuszeń, lub mających na celu zmniejszenie obszarów, które dieta i ćwiczenia po prostu nie dotknie, jak podwójny podbródek, lub biustonosz tłuszczu, CoolSculpting stał się znany jako leczenie, aby mieć. CoolSculpting stał się znany jako kuracja, którą należy mieć. Kardashianowie, którzy są wielkimi fanami CoolSculpting regularnie pojawiają się w swoim programie "Keeping Up With The Kardashians".

Popularny jako CoolSculpting jest, po prostu stał się jeszcze lepszy, z nowym DualSculpting. DualSculpting łączy w sobie moc dwóch urządzeń Coolsculpting jednocześnie, aby zamrozić niepożądany tłuszcz z ud, brzucha, uchwytów miłosnych i pleców. W przypadku mniejszych obszarów, jak np. pod brodą, stosujemy przystawkę CoolSculpting Mini, która umożliwia precyzyjną aplikację na trudne do dotarcia lub delikatne obszary. Dzięki zastosowaniu dwóch urządzeń zabieg jest dwa razy szybszy, co pozwala uzyskać piękne rezultaty w jeszcze krótszym czasie.

Jak działa DualSculpting?

Zarówno CoolSculpting jak i DualSculpting działają poprzez dostarczenie precyzyjnie skalibrowanego chłodzenia do obszarów, które chcesz osiągnąć. Zimno zabija i niszczy komórki tłuszczowe, które są następnie naturalnie eliminowane z Twojego organizmu. Jest to delikatna kuracja, która sprawia wrażenie, jakby okład z lodu był mocno wciśnięty w skórę, a potem nie było żadnych przestojów.

Efekty zaczynają się pojawiać po około trzech tygodniach, a między dwoma a czterema miesiącami stają się jeszcze bardziej widoczne, ponieważ ciało spłukuje martwe komórki tłuszczowe. Jeszcze lepiej, gdy już ich nie ma, to już ich nie ma. Tak długo, jak jeść rozsądnie, aby uniknąć tworzenia większej ilości komórek tłuszczowych, te grudki i wybrzuszenia znikają na dobre.

Ponieważ CoolSculpting używa tylko jednego urządzenia, obszary muszą być wykonane jeden na raz - więc leczenie może zająć trochę czasu do 1 godziny i 15 minut na cykl, zwłaszcza jeśli istnieje wiele obszarów wymagających uwagi. Dzięki DualSculpting, dwa urządzenia są używane do jednoczesnego leczenia obu stron ciała - te same rezultaty, połowa czasu!

Czy DualSculpting jest bezpieczny?

Jak w przypadku każdego zabiegu estetycznego, ważne jest, aby sprawdzić zarówno lekarza, jak i sprzęt, którego używają. Jak wszystkie zabiegi, których używamy w Health & Aesthetics, CoolSculpting jest zatwierdzony przez FDA, co oznacza, że został on rygorystycznie przetestowany zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i wyników.

Są tam tańsze imitacje. Zabiegi CoolSculpting nie są tanie, ponieważ sprzęt jest drogi w zakupie i utrzymaniu. Ale uważajcie na tanie imitacje, ponieważ nie zostały one tak dokładnie przetestowane i nie mają tych samych zabezpieczeń. Oryginalny sprzęt DualSculpting działa w bardzo dokładnie regulowanym zakresie temperatur i posiada takie funkcje jak Freeze Detect, który utrzymuje temperaturę w bezpiecznym zakresie. . Jest to naprawdę ważne, ponieważ na pewno nie jest to przypadek "im zimniej tym lepiej". Jeśli temperatura nie jest wystarczająco niska, zabieg nie będzie skuteczny. Ale jeśli jest zbyt zimno, zamiast wycelować w komórki tłuszczowe, komórki skóry mogą zostać uszkodzone i mogą spowodować oparzenia trzeciego stopnia, pęcherze i trwałe uszkodzenia blizn.

Health & Aesthetics posiada teraz dwa urządzenia CoolSculpting, dzięki którym jeszcze łatwiej jest umówić się na wizytę, aby delikatnie zamrozić komórki tłuszczowe. Każda aplikacja trwa średnio 45 minut - więc jeśli, na przykład, chcesz mieć osiem obszarów leczonych, zajmie to mniej niż cztery godziny zamiast prawie ośmiu! Z, jeśli chcesz mieć tłuszcz brzucha i podwójny podbródek zamrożone od hotelu, oba obszary mogą być wykonane w jednej sesji.

13 listopada 2020 Zabiegi