ClearLift™ - lifting twarzy w porze lunchu

17 listopada 2020 Zabiegi

Wyobraź sobie, że jesteś w stanie odmłodzić swoją skórę i wyglądać młodziej - bez operacji, bez igieł i bez przestojów. Teraz możesz.

Z czasem wygląd i jakość Twojej skóry zmieniają się. Naturalny proces starzenia się i uszkodzenia spowodowane ekspozycją na promienie UV powodują powstawanie zmarszczek i zwiotczenie, a skóra może stać się sucha i bardziej podatna na zasinienia. Wszystko to może mieć wpływ na wygląd, który Ci się nie podoba - i czujesz potrzebę, aby coś z tym zrobić!

OBIAD" LUB "HOLLYWOODZKI" LIFTING TWARZY

Chirurgiczne liftingi twarzy stają się coraz bardziej popularne w leczeniu widocznych oznak starzenia się. Ale jeśli wolisz nie "iść pod nóż chirurgiczny", istnieje bezpieczna, bezbolesna alternatywa. W Health & Aesthetics szybko staje się ona jednym z naszych ulubionych zabiegów i jest fantastyczną opcją, jeśli chcesz wyglądać młodziej bez operacji.

ClearLift ™ jest również świetny dla młodszych pacjentów - jeśli dopiero zaczynasz dostrzegać oznaki starzenia, takie jak drobne linie lub zmiany w strukturze skóry, może pomóc Ci opóźnić proces starzenia i zachować młody wygląd na dłużej.

JAK DZIAŁA NIECHIRURGICZNY LIFTING TWARZY CLEARLIFT™

Sekretem młodej skóry jest jej przejrzystość, konsystencja i blask, a nie tylko brak zmarszczek. ClearLift ™ wykorzystuje laser 1064 Q-switch, który zwiększa naturalną produkcję kolagenu, który spulchnia i ujędrnia skórę, a także zmniejsza widoczność plam starczych spowodowanych pigmentacją. Na tym jednak nie koniec. Oprócz napinania skóry, rozwój kolagenu pomaga również w zmniejszaniu porów, poprawiając jej ogólny wygląd.

Zazwyczaj używamy go na twarzy, ale ze względu na jego pulchny efekt, może być również stosowany do ujędrniania innych obszarów ciała, w których naturalny proces starzenia powoduje, że skóra jest cieńsza, mniej promienna, jak dekolt, szyja i ręce.

Laser emituje krótkie, silne wybuchy światła, które przenikają do 3 mm w głąb skóry, dostarczając ciepło głęboko w dolnej części naskórka. Tak więc, choć jest bardzo skuteczny w stymulowaniu kolagenu, nie wpływa na powierzchnię skóry - więc zazwyczaj po zabiegu nie ma wyraźnego zaczerwienienia powierzchni.

MŁODSZY WYGLĄD SKÓRY W CIĄGU KILKU MINUT

Wyobraź sobie satysfakcję z powrotu do pracy lub spotkania z przyjaciółmi, a każdy zapyta dlaczego nagle wyglądasz tak niesamowicie! Twoja kuracja ClearLift™ trwa zaledwie 40-60 minut, a wiele osób widzi natychmiastowe rezultaty dzięki efektowi klarującemu lasera, stąd przydomek "lifting twarzy w porze lunchu".

Ponieważ jednak Twoja skóra potrzebuje czasu na wytworzenie kolagenu, który zapewni jej ten efekt ujędrniający i wygładzający, pełne rezultaty widoczne są zazwyczaj do 6 miesięcy po zabiegu - zalecamy 4-6 zabiegów w odstępie około miesiąca, aby uzyskać najlepszy efekt.

BEZPIECZNY ZABIEG NAWET DLA DELIKATNEJ SKÓRY

Klinicznie udowodniono, że ClearLift ™ jest bezpieczny i skuteczny na wszystkich rodzajach skóry, nawet na delikatnej skórze twarzy, i nie powoduje bólu. Ale abyś mogła być całkowicie pewna siebie i zrelaksowana, zawsze zapewniamy pełną konsultację i test płatkowy co najmniej 24 godziny przed zabiegiem, aby upewnić się, że jest to odpowiedni zabieg dla Ciebie.

To, że nie jest to zabieg chirurgiczny, nie oznacza jednak, że traktujemy go lekko. Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze, a my chcemy, abyś był zachwycony wynikami, więc przed wyborem tego zabiegu będziesz miał pełną konsultację z naszym Kierownikiem Medycznym, doświadczonym, w pełni wykwalifikowanym lekarzem, który sprawdzi z Tobą historię choroby.

17 listopada 2020 Zabiegi