FemiLift - odzyskaj zaufanie do swojego ciała

4 listopada 2020 Zabiegi

Wiele kobiet nie lubi mówić o swoich "kobiecych sprawach" i jest zbyt zażenowana, by wspomnieć o swoich waginach.

Więc prawdopodobnie nie wiesz, że jedna trzecia kobiet po 40* roku życia cierpi na "problemy kobiece", takie jak SUI (Stresowa Nietrzymanie moczu). Lub że prawie połowa wszystkich kobiet*, które doświadczyły porodu z pochwy mają pewne obawy o szczelność ich pochwy następnie?

Nawet jeśli nie urodził, aż 50%* kobiet podczas lub po menopauzie są obawy o pochwy laxity, suchość i utratę czucia po prostu w wyniku naturalnego procesu starzenia się. Niektóre terapie przeciwnowotworowe mogą również powodować te objawy.

Bez względu na przyczynę, każdy z tych objawów może wpłynąć na Twoją pewność siebie lub radość z życia seksualnego. Możesz wybrać, czy chcesz z tym żyć. Ale skoro istnieje tak proste rozwiązanie, dlaczego miałbyś to robić?

POPRAWIĆ SWOJĄ WIARĘ W SIEBIE - W TEN PROSTY SPOSÓB

Teraz FemiLift, rewolucyjna, nieinwazyjna terapia, może przywrócić pochwie ton i uczucie, a także przywrócić kontrolę nad pacjentem - a długotrwałe, korzystne efekty osiągane są bez igieł, bez nacięć, bez bólu i bez przestojów. Możesz nawet zrobić to w godzinie lunchu i wrócić do pracy, jeśli chcesz.

BEZBOLESNA DROGA DO ZDROWSZEJ POCHWY

FemiLift jest bezpieczny, szybki i bezbolesny. Dostarczany jest za pomocą prostego urządzenia laserowego, które stymuluje wzrost kolagenu, aby odmłodzić pochwę i otaczające ją tkanki. Efekt dokręcania śrub pomaga w przywracaniu czucia, a ulepszony przepływ krwi stymuluje naturalne smarowanie. To nawet pomaga zmniejszyć wszelkie tendencje do pochwy infekcji.

FemiLift ma zatwierdzenie FDA, więc został on dokładnie przetestowany, aby upewnić się, że jest zarówno bezpieczne i skuteczne.

15 MINUT, ABYŚ BYŁA BARDZIEJ PEWNA SIEBIE

Każda wizyta trwa około 45 minut, aby umożliwić konsultację i komfort, a sam zabieg zazwyczaj trwa zaledwie 10-15 minut. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, masz do dyspozycji trzy zabiegi, w odstępie od czterech do sześciu tygodni. Wiele kobiet zgłasza, że odczuwa pewien efekt po pierwszym zabiegu, ale pełne korzyści są zazwyczaj odczuwalne po około sześciu miesiącach od pierwszego zabiegu. Efekty utrzymują się zazwyczaj przez 18-24 miesiące, ale dla długotrwałych korzyści zalecamy stosowanie kuracji podtrzymującej co 12 miesięcy.

MNIEJ KOSZTOWNA NIŻ BOLESNA I UCIĄŻLIWA OPERACJA

Alternatywa chirurgiczna, czyli chirurgia pochwy, jest o wiele bardziej kosztowna, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę czas wolny od pracy po jej zakończeniu, a dzięki FemiLift nie trzeba się martwić o ból, znieczulenie czy czas rekonwalescencji.

BRAK PRZESTOJÓW I EFEKTÓW UBOCZNYCH

Zalecamy nieużywanie tamponów i unikanie seksu przez pięć dni po każdym zabiegu, ale poza tym, można od razu wrócić do swojego życia po zabiegu.

I oprócz tego, że zauważysz nową sprężynę w swoim kroku, nikt nigdy się nie dowie!

4 listopada 2020 Zabiegi