MAKIJAŻ ZIMOWY NIEZBĘDNY DO UZYSKANIA MATOWEJ, SUCHEJ SKÓRY

9 września 2020

Nadchodzi zima i nasza skóra będzie ją naprawdę czuć. Potrafisz się odnosić? Zimne temperatury w Berkshires mają tendencję do tego, że nasza skóra jest sucha, matowa, a nawet łuszcząca się. Na szczęście, nasza nieustraszona liderka, Jane, ma kilka zaleceń dotyczących produktów, które pomogą nawilżyć, rozjaśnić i odżywić Twoją skórę. Poniżej przedstawiamy jej najważniejsze zalety zimowej urody.

Nakarm swoją suchą, zimową skórę

Ciało jest mądre i jako pierwsze karmi nasze organy życiowe substancjami odżywczymi. Niestety dla naszej skóry, jest to ostatnie miejsce, w którym nasz organizm żywi się żywnością, dlatego ważne jest, aby włączyć suplementy odżywcze do swojej rutyny holistycznej pielęgnacji skóry. Suplement Omegas do skóry, dostarczany przez Advanced Nutrition Programme, jest wytwarzany z najwyższej jakości, wysoce oczyszczonego oleju rybiego omega-3 i omega-6 z oleju z wiesiołka wieczornego, które głęboko odżywiają i nawilżają skórę. Kwasy tłuszczowe pomagają również zachować integralność skóry i zdrową warstwę lipidową, która zatrzymuje wilgoć w skórze. Skóra Omegas posiada dodatkową zaletę witaminy A, wspaniałego, kochającego skórę przeciwutleniacza. "Używam Skin Om egas jako wewnętrznego produktu nawilżającego" - mówi Jane. "Uważam, że jest to niezbędne w walce z suchością w zimie." Zalecamy parowanie dwóch kapsułek dziennie z jedzeniem, aby utrzymać nawilżenie skóry i uzyskać gładką, świetlistą cerę.

Fortifyfy & Hydrate Dry Winter Skin

Aby uzyskać intensywne nawilżenie i piękną, promienną skórę, wypróbuj Serum hialuronowe BeautyPrep. Jest to lekkie, nietłuste serum wypełnione odżywczymi składnikami morskimi, kojącymi składnikami roślinnymi i energetyzującym kwasem hialuronowym, który potrafi zdziałać cuda odmładzające i nawilżające skórę. Po oczyszczeniu i przemyciu skóry twarzy, nałóż jedną lub dwie pompki na twarz, szyję i dekolt, rano lub wieczorem.

Rozjaśnij swoją skórę i swój dzień

Dla odrobiny koloru i promiennej karnacji, Jane zwraca się ku trzem podstawowym składnikom makijażu zimowego.

Amazing Base Luźny Puder Mineralny

Prawie 25 lat temu opracowano Amazing Base Loose Mineral Powder i od tego czasu jest on niezbędny dla osób o tępej, suchej skórze. Amazing Base jest przewiewnym podkładem mineralnym, który zapewnia skórze świetliste, czyste i średnie pokrycie. Zapewnia także szerokie spektrum ochrony przeciwsłonecznej, której nadal potrzebujemy zimą! Nałóż go na nasz podkład z kwasem hialuronowym Liquid Minerals, aby uzyskać dodatkowe nawilżenie lub pełniejsze pokrycie.

9 września 2020