Odliczanie do lata

6 maja 2021 Poradnik

Choć pogoda może nam mówić co innego, dla wielu z nas wakacje letnie są już za kilka tygodni. I chociaż nasze styczniowe aspiracje "mniej jeść, więcej ćwiczyć" nie poszły w 100% zgodnie z planem, nadal jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć swoją pewność siebie i zapewnić sobie najlepszy wygląd tego lata.

Zatwierdzona przez FDA technologia CoolSculpting wykorzystuje specjalnie zaprojektowaną głowicę do skutecznego "zamrażania" i niszczenia niechcianych komórek tłuszczowych, które są następnie usuwane z organizmu przez układ limfatyczny, pozostawiając otaczającą tkankę całkowicie nieuszkodzoną. Nie wymaga operacji, igieł ani bólu, a mimo to daje fantastyczne, naturalnie wyglądające rezultaty.

Zabieg trwa zazwyczaj około 60-90 minut, w zależności od liczby obszarów poddawanych zabiegowi. Jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry i nie wymaga czasu rekonwalescencji. Rezultaty zaczynają być widoczne po około 3 tygodniach od zabiegu, a najbardziej dramatyczne zmiany są widoczne po 1-3 miesiącach. Pacjenci zazwyczaj zauważają 25-40% redukcję tkanki tłuszczowej w leczonym obszarze (obszarach) już po jednym zabiegu i tak długo, jak utrzymujesz stabilną wagę, rezultaty powinny być długotrwałe.

Skin Tightening to wysoce skuteczny zabieg napinający skórę, który wykorzystuje najnowocześniejszą technologię częstotliwości radiowej do redukcji linii, zmarszczek i uszkodzeń spowodowanych przez promieniowanie słoneczne.

Jest to doskonały sposób na uzyskanie bardziej napiętej, młodziej wyglądającej skóry zarówno na twarzy, jak i na ciele.

Możesz zapytać, jak to działa? Fale o częstotliwości radiowej delikatnie generują ciepło w skórze, stymulując odnowę komórek skóry i pobudzając produkcję nowego kolagenu, co powoduje podniesienie i napięcie struktur skóry.

Zabieg jest zatwierdzony przez FDA, bezpieczny i nieinwazyjny. Nie ma bólu ani czasu rekonwalescencji, a ryzyko wystąpienia stanu zapalnego jest bardzo małe (co czyni go idealnym rozwiązaniem przed wakacjami). Wielu pacjentów widzi rezultaty już po jednym zabiegu, ale dla uzyskania optymalnych korzyści zalecamy zwykle kurs sześciu zabiegów w odstępach 1-2 tygodniowych.

I wreszcie, co nie mniej ważne, usuwanie włosów.... Wszyscy tęsknimy za gładką skórą latem, a uzyskanie jej nigdy nie było łatwiejsze. Z naszym bezbolesnym laserowym systemem usuwania włosów, golenie, woskowanie i wybielanie może stać się myślą przeszłości.

Soprano Ice zaawansowany system laserowy, którego używamy jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i jest najbardziej komfortową opcją depilacji laserowej. Jest odpowiedni dla każdego miejsca na twarzy lub ciele, w tym: linii bikini, pach, nóg i górnej wargi. Większość pacjentów zobaczy około 50% redukcji wzrostu włosów już po 3 zabiegach depilacji laserowej i do 80% trwałej redukcji po 6 - 8 zabiegach. Jednakże, wyniki różnią się w zależności od osoby.

6 maja 2021 Poradnik