CoolSculpting - najfajniejszy zabieg utraty zbędnych kilogramów

19 lutego 2021 Poradnik

CoolSculpting - nieinwazyjna, nie wymagająca igieł i nie pozostawiająca blizn alternatywa dla liposukcji.

O CoolSculpting zrobiło się głośno, ale być może nie jesteś pewien, co to dokładnie jest i jak działa.

Jest to technologia, która istnieje już od kilku lat, która zamraża i niszczy uporczywe komórki tłuszczowe w jednej chwili. Dlatego prowadzi to do utraty centymetrów, bardziej napiętej i ujędrnionej skóry.Tak więc nigdy nie było lepszego czasu, aby spróbować tego zabiegu.

CoolSculpting zmniejsza obszary tkanki tłuszczowej, które są oporne na dietę i ćwiczenia bez operacji. Zabieg ten działa poprzez kriolipolizę. Jest to termin naukowy oznaczający schłodzenie komórek tłuszczowych do punktu, w którym obumierają i są naturalnie wydalane z organizmu.

Urządzenie, które wykonuje ten zabieg w naszej klinice, zostało fachowo zaprojektowane tak, aby nie uszkodzić skóry, dzięki wbudowanemu systemowi bezpieczeństwa Freeze Detect (nie próbuj więc tego w domu).

Na czym polega zabieg CoolSculpting?

Urządzenie przykłada się do obszaru tkanki tłuszczowej, który chcemy zredukować. Tkanka jest ściskana pomiędzy dwoma płytkami chłodzącymi przez mniej niż godzinę, co jest praktycznie bezbolesne (naprawdę jest).

Przez cały czas trwania zabiegu jesteś całkowicie przytomna. Możesz czytać, prowadzić rozmowy telefoniczne, słuchać muzyki, pracować na laptopie lub po prostu zdrzemnąć się, leżąc w naszym prywatnym pokoju CoolSculpting.

Kiedy to się skończy, inteligentna maszyna wyśle stronę do terapeuty, aby przyjść i wyłączyć go, lub traktować inny obszar tłuszczu. Jest to proste, szybkie i skuteczne.

Nie ma potrzeby znieczulenia, cięcia, bólu, specjalnych ubrań do noszenia, ani przestojów po zabiegu. Jedyne, czego możesz doświadczyć, to lekkie zasinienie, obrzęk i odrętwienie w miejscu zabiegu przez kilka dni.

Aby zobaczyć najlepsze rezultaty, potrzeba około trzech miesięcy, ponieważ organizm potrzebuje czasu, aby usunąć martwe komórki tłuszczowe.

Zabieg ten jest idealny dla osób, które są w granicach dwóch do trzech kamieni od idealnej wagi ciała i mają kieszenie z uszczypliwym miękkim tłuszczem.

CoolSculpting może być stosowany w przypadku brzucha, muffin tops, love handles, saddle bags, ud, pleców, tłuszczu w biustonoszu i moobs.

Najnowsze dane kliniczne sugerują, że dwukrotne poddanie tego samego obszaru zabiegowi w ciągu miesiąca jeszcze bardziej zwiększa ilość utraconego tłuszczu.

Jeśli tylko prowadzisz zdrowy tryb życia, stosujesz odpowiednią dietę i regularnie ćwiczysz, rezultaty CoolSculpting powinny być długotrwałe.

19 lutego 2021 Poradnik