WYBIERZCIE ULTRATERAPIĘ NA NASTĘPNE LATO!

21 października 2020 Medycyna estetyczna

Ponieważ słońce zacznie świecić w pięknej okolicy, jesteśmy dobrze i naprawdę w duchu lata, więc jesteśmy tutaj, aby porozmawiać o tym, dlaczego warto wybrać Ultherapy!

Przed nami długie, ciepłe dni wypełnione grillowaniem i radosnymi wspomnieniami, ale po srogiej zimie, od której powoli odchodzimy, Twoja skóra może potrzebować pięknej rewitalizacji.

Mamy idealny zabieg, który spełni to zadanie i pomoże przygotować Twoją skórę na lato, które zapamiętasz.

CO TO JEST ULTERAPIA?

Ultraterapia to innowacyjny, nieinwazyjny zabieg liftingu twarzy, który często nazywany jest "liftingiem w porze lunchu", ze względu na szybkość zabiegu i minimalny czas potrzebny na regenerację.

Jest to jedyny zabieg zatwierdzony przez FDA, który jest nieinwazyjny i jest skierowany do skóry wokół brwi, brody, szyi i oczu, zmniejszając wygląd zmarszczek i napinając przy tym skórę.

Energia ultradźwiękowa jest wykorzystywana do uzyskania efektów stymulujących działanie kolagenu i złagodzenia oznak starzenia się skóry, z którymi wszyscy musimy się ostatecznie zmierzyć.

W trakcie zabiegu energia ultradźwiękowa jest kierowana na pożądany obszar i stymuluje naturalną produkcję kolagenu, stymulując skórę i nadając jej bardziej młodzieńczy wygląd.

CZY TO NAPRAWDĘ DZIAŁA?

Jak w przypadku wszystkich zabiegów kosmetycznych, nie ma dwóch takich samych wyników - nie ma dwóch dokładnie takich samych ludzi, więc dlaczego mielibyśmy oczekiwać ich efektów?

Sam zabieg trwa od 30 do 90 minut, w zależności od leczonej okolicy, bez żadnych przestojów, co oznacza, że można naprawdę doświadczyć zabiegu podczas przerwy na lunch!

Rezultaty trwają 6 miesięcy; wielu pacjentów wymaga tylko jednego zabiegu, co zapewnia efektywne kosztowo, nieinwazyjne i skuteczne leczenie przy minimalnym wysiłku.

CZY TO BOLI?

Ze względu na charakter leczenia nieinwazyjnego, ból jest ograniczony do minimum w trakcie całego zabiegu.

Poprzedni pacjenci opisywali uczucie lekkiego dyskomfortu, ale ulga w bólu jest udzielana przed zabiegiem, aby zapewnić pacjentowi pełny komfort przez cały czas trwania zabiegu.

W przypadku ultrasonografii nie jest konieczna żadna dalsza opieka, choć u niektórych pacjentów występuje łagodny obrzęk i tkliwość. W takich przypadkach należy unikać uciążliwych ćwiczeń i czynności, jednak normalna aktywność może być wznowiona po 24 godzinach.

CZY ULTERAPIA JEST BEZPIECZNA?

Ultradźwięki są z powodzeniem stosowane w medycynie od ponad 50 lat, a badania zarówno medyczne, jak i kliniczne dowiodły, że są bezpieczne i skuteczne.

Jak już wcześniej wspomniano, Ultherapy jest jedyną procedurą zatwierdzoną przez FDA, która podnosi i napina skórę. Robi to poprzez ukierunkowanie na odpowiednią głębokość tkanki i dostarczenie energii w głąb skóry.

To z kolei wyzwala naturalną reakcję regeneracyjną skóry, wytwarzając świeży kolagen i nagradza skórę nowym życiem.

Niestety, ze względu na sukces Ultherapy, na rynku dostępnych jest obecnie kilka urządzeń kopiujących, które nie posiadają pożądanego certyfikatu FDA. Oznacza to, że zabiegi te nie są regulowane ani sprawdzane i mogą powodować szkodliwe, długotrwałe uszkodzenia.

JAK DŁUGO TRWA ULTERAPIA?

Wyniki ulterapii różnią się w zależności od pacjenta, jednak typowe rezultaty trwają około 18 - 24 miesięcy.

W tym czasie zalecamy zabiegi pielęgnacyjne, aby zachęcić kolagen do dalszej regeneracji, jednak współczesne badania mogą doprowadzić do jeszcze bardziej długotrwałych rezultatów w nadchodzących latach.

KTO KORZYSTA Z ULTERAPII?

Jak to często bywa w przypadku wielu zabiegów kosmetycznych, niektóre zabiegi są bardziej odpowiednie dla różnych osób ze względu na szereg różnych czynników.

Jednak ulterapia jest wyjątkowa ze względu na fakt, że z zabiegu skorzystają wszystkie typy skóry, przy czym niezwykłe rezultaty osiągnięto już tutaj w Surrey.

Każdy, kto jest niezadowolony z obwisłej skóry w miejscach problematycznych, takich jak linia szczęki, podgardla, oczy, usta i klatka piersiowa, może skorzystać z zabiegu.

Zabieg zalecany jest dla osób, które mają późne trzydziestki i wczesne czterdziestki z łagodnym lub umiarkowanym stopniem zwiotczenia skóry, czyli dla pacjentów w szerszym przedziale wiekowym, w zależności od stopnia ich przydatności.

Jeśli uważamy, że pacjent może odnieść większe korzyści z leczenia chirurgicznego, zostanie to omówione podczas konsultacji.

Więc, co masz do stracenia? Jeśli jesteś niezadowolony z nieuchronnych oznak starzenia się i chcesz przygotować skórę na lato, skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować niezobowiązującą wizytę na najnowsze nieinwazyjne zabiegi pielęgnacyjne.

Z pomocą naszych ekspertów i zaprzyjaźnionych doradców pomożemy Ci cofnąć czas i powrócić do upragnionej cery, której może Ci brakować.

Czekamy na Twoją wizytę.

21 października 2020 Medycyna estetyczna