NovaLift dla mojej twarzy i szyi oraz NovaLift dla mojego ciała - dodawanie "Wow" do nieinwazyjnych estetyk

21 stycznia 2021 Medycyna estetyczna

Czy kiedykolwiek stałeś przed lustrem, podnosiłeś palcami policzek lub szyję i myślałeś: "Tak! To jest idealne! Tego właśnie mi trzeba." Albo podniosłaś piersi, uda, nawet pupę i zapytałaś: "Czy nie podniosłabyś trochę tu czy tam?" Przygotuj się, bo operacja i "pójście pod nóż" nie jest już twoim jedynym wyborem! Najnowszym przełomem, który sprawia, że pacjenci są naprawdę podekscytowani jest NovaLift for My Face and Neck oraz NovaLift for My Body, rewolucyjny, minimalnie inwazyjny zabieg, który zapewnia prawdziwy lifting i natychmiastowe "wow"!

NovaLift jest bardzo skutecznym zabiegiem w gabinecie, służącym do liftingu zwiotczałej skóry i tkanek bez operacji. Ten prosty zabieg "popołudniowy" pozwala uzyskać efekt liftingu za pomocą rozpuszczalnych szwów, zwanych NovaThreads, które są delikatnie umieszczane pod powierzchnią skóry, dając jej wsparcie i naprężenie. Naturalny kolagen własny ciała wije się wokół nici, wzmacniając i wspierając skurczoną, luźną skórę, jednocześnie delikatnie podnosząc ją nad leżącą pod nią tkanką.

Natychmiastowym efektem jest naturalny, bardziej młodzieńczy wygląd, który wciąż się poprawia, w miarę jak nici z czasem rozpuszczają się, pozostawiając opaskę kolagenową, która utrzymuje rezultaty nawet przez dwa lata. NovaLift for My Face and Neck oraz NovaLift for My Body wreszcie zapewniają to, o co od dawna proszą pacjenci - niechirurgiczny zabieg odmładzający, który szybko unosi i napina skórę, przywracając jej młodość i równowagę, a jednocześnie zapewniając naturalny wygląd. NovaLift for My Body zajmuje się szczególnie tymi obszarami poza twarzami i szyją, które bez operacji były trudne do rozwiązania - podnoszeniem piersi, napinaniem grzbietów ramion, podnoszeniem i napinaniem przedniej części podudzi i kolan, podnoszeniem pośladków i napinaniem brzucha.

Dzięki łatwości iniekcji NovaThreads pacjenci mogą dosłownie podczas wizyty w gabinecie prawdziwie podnieść twarz i szyję lub inne części ciała! Zabieg jest tak szybki, że zapewnia natychmiastowe napinanie i podnoszenie skóry przy minimalnym dyskomforcie i bez przestojów. W odróżnieniu od zabiegu operacyjnego, nie ma również blizn i bardzo minimalnych widocznych oznak zabiegu, poza świetnymi wynikami! Pacjenci cieszą się natychmiastowym i widocznym efektem liftingu swojej skóry, ale również uwielbiają fakt, że ich wygląd poprawia się jeszcze bardziej w ciągu tygodni i miesięcy po zabiegu.

W miarę jak nitki się rozpuszczają, nadal stymulują budowę kolagenu, a z czasem skóra staje się jędrniejsza i bardziej napięta, bez konieczności powtarzania zabiegów. Jeśli z czasem zdecydujesz, że chcesz więcej liftingu, możesz po prostu dodać więcej NovaLift do pożądanych obszarów.Żadnych blizn, minimalny dyskomfort i zero przestojów, plus fantastyczne rezultaty? Tak, musimy się zgodzić, że wszystko to składa się na poważne "Wow"! Jeśli chcesz poznać możliwości Nova Lift for My Face and Neck oraz NovaLift for My Body dla siebie, umów się na bezpłatną, niezobowiązującą konsultację już dziś.

21 stycznia 2021 Medycyna estetyczna