Wiele osób z wyczekiwaniem odlicz dni do tak zwanego Black Friday, który często obejmuje cały weekend, nie zaś tylko tytułowy piątek. Oczywiście geneza jego powstania nie była w żadnym stopniu tak pozytywna jak, obecnie rozumiane święto. Dziś te kilka dni w roku kojarzone są z niesamowitymi ofertami, których normalnie nie sposób uświadczyć. Przecenione jest niemal wszystko, od ubrań, po sprzęty AGD, a nawet meble. Równą popularnością, zwłaszcza wśród młodzieży, cieszą się przedmioty czysto rozrywkowe. Podczas trwania Black friday gry (edukacyjne), które można wtedy znaleźć na sklepowych półkach, osiągają nieziemskie ceny. 

Czasami warto poczekać!

Bez względu na to, czy dane gry przeznaczone są na konsolę, czy na komputer stacjonarny, w normalnych okolicznościach osiągają często cenę paruset złotych. Oczywiście kusi, aby najnowszy tytuł zakupić zaraz w dniu premiery. Najlepiej od razu nagrać z tego filmik czy choćby pochwalić się nowym nabytkiem w internecie. Zapewnia to niemały prestiż wśród znajomych. 

Czy jednak nie warto czasami nieco odczekać, i zamiast dajmy na to, trzystu złotych, zapłacić tylko siedemdziesiąt? Bo przecież i takie okazje często się trafiają! Oczywiście wymaga to niemałej cierpliwości, ale z pewnością warto!

Kilka w cenie jednej!

Podczas trwania black friday gry często łączone są funkcjonalne wielopaki. W takim przypadku często w oryginalnej cenie popularnej płyty dostaniesz dodatkowo kilka innych tytułów. Jest to fantastyczny sposób na zapoznanie się z tytułami, o których nigdy wcześniej się nie słyszało, lub też nie miało okazji w nie zagrać. Czasami nawet nigdy byśmy nie pomyśleli, by sięgnąć po jedną z takich gier, ale skoro trafia się okazja kupienia jej za parę złotych, to żal byłoby z tego nie skorzystać.

Gdzie szukać przecenionych produktów?

Oczywistym wyborem są sklepy, które na co dzień oferują tego typu produkty. Firmy, które zajmują się sprzedażą sprzętu elektronicznego, z pewnością również niejednokrotnie zaskoczą obłędnymi ofertami ze swojej kolekcji. Ale przecież i przez internet można poszukać przecenionych produktów. Gry nie są tutaj wyjątkiem. 

black friday gry Tags: